Asymetrická vana Kaldewei Mini 157×75 cm s pravým smaltovaným ocelem – skvělé provedení pro vaši koupelnu!

Pro dokonalou koupelovou atmosféru potřebujete dokonalou vanu. A s asymetrickou vanou Kaldewei Mini získáte nejen dokonalý design, ale také prvotřídní kvalitu výrobku. Tato vana je vyrobená ze smaltované oceli a má pravou orientaci.

Perfektní povrchová úprava

Jednou z největších výhod této vany je její povrchová úprava. Perl-Effekt zajišťuje, že voda se skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty a vápenaté částice. Tak se vám nemusí stát, že byste kvůli usazeným nečistotám museli vodu vypouštět častěji než byste chtěli.

Jedinou nevýhodou tohoto perfektního efektu je to, že pro zvýšení jeho účinku je potřeba vanu čistit pravidelně. To ale platí pro jakoukoliv vanu, se kterou se budete setkávat.

Bezpečnost především

Jiným významným prvkem této vany je způsob, jakým Kaldewei zajišťuje bezpečnost během vstupu do koupelové nebo sprchové vany. Celoplošný Antislip dokonale zamezí jakýmkoliv proklouznutím a šmouhám. Tuto vanu si tedy můžete vychutnávat s naprostou bezpečností.

Chytrý design zde Kaldewei kombinuje s bezpečností a výsledkem je důmyslná a dokonalá vana.

Balení bez příslušenství

Při nákupu této vany je důležité mít na paměti, že balení nezahrnuje madlo, nožičky ani podhlavník. Je potřeba si tyto prvky dokoupit zvlášť. To by ovšem nemělo však nic ovlivnit na jednoduchosti montáže a zprostředkovat tak jednoduchý a snadný nákup, byly tyto prvky balené s vanou a cena by byla vyšší.

Veškeré příslušenství si můžete zakoupit s ohledem na své požadavky a dokončit tak svůj dokonalý koupelnový svět.

asymetrická vana Kaldewei Mini

Nečekejte proto ať vás předběhnou ostatní. Vyberte si svou dokonalou koupelnovou vanu na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/asymetricka-vana-kaldewei-mini-157m75-cm-smaltovana-ocel-prava-224634013001 a užijte si své oblíbené koupání v dokonalosti.