Černý dubový barový stůl TEMAHOME Roll 110 x 50 cm – eleganci a praktičnost do vašeho interiéru!

Ergonomie barového stolu Roll značky TEMAHOME byla vyvinuta tak, aby vám nabídla možnost vychutnat si jídlo nebo drink se svými blízkými.

Kdo by nechtěl vytvořit vlastní domácí baru, kde bude vždy nádherná atmosféra a jednotlivci si budou moci kvalitně užít čas mezi sebou? Podstatou pro každou takovou „tajnou hospodu“ je barový pult, který by měl být nejen prostorný, ale také praktický a co nejlépe vyhovovat svému účelu. A právě tady je barový stůl TEMAHOME Roll tím pravým řešením.

Hlavní myšlenka barového stolu TEMAHOME Roll

Hlavní myšlenkou je nabídnout úložný prostor, uzavřený a otevřený, přístupný a prostorný.

Rozměr 110 x 50 cm je již osvědčeným řešením, aby dokázal zaujmout i v menších prostorách a také se hodit do kuchyně, obýváku, nebo třeba pracovny. Barový stůl TEMAHOME Roll dokáže plnit i funkci klasického jídelního stolu a tak se hodí nejen k vytvoření domácího baru, ale také jako řešení pro malé byty, kde má člověk více funkčních nábytků v jednom. Jediný rozměr tak může znamenat více variant využití.

Design barového stolu TEMAHOME Roll

Jeho jednoduchý a moderní design umožňuje najít své místo ve vaší kuchyni nebo obývacím pokoji.

Barový stůl TEMAHOME Roll je velmi vkusný kus nábytku, který dokáže okamžitě ozvláštnit celý interiér. Minimalistický styl pochází od designérky Nadii Soares, která tento kousek navrhla. Černé barvení a dubové dřevo společně vytváří elegantní a sofistikovaný vzhled. Díky tomu se stůl hodí jak do moderních, tak i klasických interiérů.

Konkurenceschopná cena

Zatímco jiné barové stoly na trhu mohou být velmi drahé, barový stůl TEMAHOME Roll nabízí bohatý úložný a pracovní prostor za velmi rozumnou cenu. Zároveň si ale stůl zachovává své praktické a funkční vlastnosti, takže jde v pravém slova smyslu o kvalitní produkt za vhodnou cenu.

Nebojte se vytvořit si vlastní koutek pro relaxaci, ať už bude ve vaší kuchyni, obývacím pokoji, nebo kdekoli jinde. S barovým stolem TEMAHOME Roll to bude naprosto snadné a hlavně pohodlné. Najdete ho na www.bestnabytek.cz.