Elegantní křeslo Vosta v modré barvě Modone


Zaujme jednoduchým moderním designem

Křeslo Vosta je moderní kus nábytku, který se stane tím pravým doplňkem do vašeho obývacího pokoje. Díky svému jednoduchému designu se hodí do každého prostoru a dodá mu na eleganci.

Kvalitní látka Modone

Modone je sametová látka, která je jemná a velmi příjemná na dotek. Materiál byl klasifikován jako Pet Friendly tkaniny, což znamená, že má zvýšenou odolnost proti poškrábání nebo vytahování nitek, zároveň se snadno čistí.

Křeslo nabízí pohodlí

Křeslo je vyplněné kvalitní pěnou, která nabízí pohodlí při odpočinku a relaxaci. Díky své konstrukci a celočalounění bude křeslo Vosta vypadat nádherně i v prostoru a bude se krásně snoubit s jiným nábytkem.

Vysoké nožičky

Vysoké kovové nožičky zajistí pevnost a stabilitu křesla. Křeslo má rozměry 75x91x90cm (Š x V x H) a nabízí se v různých provedeních čalounění.

Nakupujte na nabytekprozivot.cz

Pokud hledáte elegantní a pohodlné křeslo do vašeho obývacího pokoje, obraťte se na nabytekprozivot.cz. Zde naleznete širokou nabídku nábytku pro váš domov. Můžete si vybrat z více čalounění křesla Vosta a získat tak kousek nábytku, který bude dokonalým doplňkem do vašeho interiéru.

Využijte akční ceny a pořiďte si elegantní křeslo Vosta již dnes.

Elegantní křeslo Vosta v modré barvě Modone