Herní zážitek na každém kroku s křeslem HALMAR Neffen v červené barvě


Vysoce kvalitní herní křeslo pro náročné hráče

Herní křeslo Neffen nadchne všechny milovníky počítačových her, a to nejen svým designem, ale také svou funkcionalitou a pohodlím. Je navrženo tak, aby zajišťovalo správnou polohu těla během dlouhých hodin práce nebo zábavy u počítače.

Výhodou tohoto křesla je i materiál, ze kterého je vyrobeno. Je totiž pokryto eko kůží v barevné kombinaci červené a černé. Eko kůže je velmi snadná na údržbu, takže se o křeslo můžete starat bez problémů.

Funkčnost a pohodlí

Sklopný opěrák křesla je doplněn o pevný, čalouněný podhlavník, což zajišťuje maximální pohodlí. Nastavitelné područky zase zajistí dostatečný komfort při dlouhém sezení před počítačem.

Aby bylo možné si co nejvíce užít herní zážitek, je křeslo vybaveno pohyblivým sedákem s opěrkou a houpacím mechanismem, jehož tuhost si můžete sami nastavit.

Regulace protitlaku opěradla

Křeslo je otočné a disponuje mechanismem TILT. Ten umožňuje houpání křesla a tím regulaci protitlaku opěradla a zablokování v základní poloze. K nastavení výšky křesla slouží plynový píst, který ovládáte pomocí páčky umístěné pod sedákem.

Křeslo HALMAR Neffen je navrženo tak, aby bylo pohodlné a funkční zároveň. Pětiramenný kříž s kolečky zajistí plynulý pohyb křesla.

Parametry křesla

Rozměry křesla jsou následující:

  • Šířka: 55cm
  • Hloubka: 69cm
  • Výška židle: 126-134cm
  • Výška sedu: 46-54cm
  • Váha: 21,7kg
  • Nosnost: 120kg

Je to tedy velice prostorné křeslo s dostatečně vysokou nosností, takže se nemusíte bát o vaše pohodlí a bezpečí během herních maratonů.

Pokud hledáte křeslo, které splní všechna vaše očekávání co do pohodlí a kvality, doporučujeme vám HALMAR Neffen v červené barvě. Tento produkt najdete na sravnávačnabytku.cz.

Herní křeslo Neffen v červené barvě
Herní křeslo Neffen v červené barvě