Hnědý běhoun pro přírodu: kobercová podložka BT Carpet Nature 500 v rozměru 80 x 150 cm

Elegantní běhoun značky BT Carpet je ideálním doplňkem do pokoje i na chodbu. Vyniká kvalitním zpracováním i výrazným geometrickým vzorem v decentních barvách. Svým vzhledem připomíná přírodní sisalová vlákna, je však vyrobený z pevného a odolného polypropylenu.

Kvalitní materiál polypropylen

BT Carpet Nature 500 je vyráběn z kvalitního materiálu polypropylenu. Tento materiál má velmi vysokou odolnost vůči poškození i vlivu různých teplot. Je velmi snadno udržovatelný a dobře se čistí. Díky tomu je běhoun BT Carpet Nature 500 ideálním doplňkem do domácností s dětmi i zvířaty.

Výrazný geometrický vzor

Výrazný geometrický vzor běhounu BT Carpet Nature 500 dodává místnosti našlapaný a moderní vzhled. Vzor v decentních barvách se hodí do každého interiéru. Kovově hnědá barva působí velmi elegantně a krásně doplní například dřevěné podlahy.

BT Carpet Nature 500 hnědý běhoun

BT Carpet Nature 500 – Hnědý běhoun s geometrickým vzorem

Velikost 80 x 150 cm

Velikost běhounu je ideální pro použití na chodbách a do menších místností jako jsou například koupelny. Jeho délka 150 cm zaručí bezproblémové kroky i pro vyšší postavy. Šířka 80 cm stačí k tomu, aby podložka chránila podlahu v nejexponovanějších místech.

Koupě na Skvelynabytek.cz

BT Carpet Nature 500 hnědý běhoun si můžete zakoupit pouze na Skvelynabytek.cz. Můžete si být jisti kvalitou výrobku a služeb tohoto českého eshopu. Produkty jsou vždy skladem a rychle expedovány až k vám domů.