Hoornova petrolejová sametová pohovka Sanba: luxusní klenot každého interiéru

Designová dvoumístná pohovka Sanba je potažená sametovou látkou petrolejově modrého odstínu, která je velmi příjemná na dotek. Stabilní podnož z březového dřeva je lakovaná černou barvou a se sametovým potahem tvoří velice stylovou a příjemnou kombinaci. Pohovka Sanba nabízí nejen pohodlné posezení, ale díky své nadčasovosti ozvláštní a zútulní prostor vašeho obývacího pokoje, do kterého vnese moderní eleganci.

Vhodná kombinace s interiérem

Petrolejová barva pohovky vypadá velmi elegantně a nevšedně. Tuto barvu je vhodné kombinovat s jemnějšími barvami, jako například béžovou, světle modrou nebo světle šedou.

Pohovka Sanba se hodí nejvíce pro menší prostory, kde bude vynikat její stylový design a nadčasovost. Sametová látka dodává pocit luxusu a rázovitosti. Díky těmto vlastnostem se pohovka hodí pro interiér, který si klade za cíl být moderní a zároveň útulný.

Péče o pohovku Sanba

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Hoornova petrolejová sametová pohovka Sanba je luxusní klenot každého interiéru. Pokud hledáte něco, co se postará o moderní a rázovitý interiér, ale zároveň chcete být pohodlně usazeni po dlouhém dni, je tato pohovka tou správnou volbou.

Hoornova petrolejová sametová pohovka Sanba

Zde se můžete podívat na detaily této pohovky a objednat si ji do svého domova.