Hořčicově žlutá manšestrová lenoška MICADONI Ruby 181 cm, levá – pohodlný a stylový kousek do Vašeho šatníku!

Lenoška Ruby od společnosti Micadoni se stane příjemným doplňkem vašeho obývacího pokoje. Matná manšestrová tkanina, se strukturovaným dekorem v podobě proužků, je velmi příjemná na dotek. Látka je pokryta hydrofobní vrstvou, která chrání před rychlou absorpcí rozlité kapaliny do struktury nábytku. Navíc disponuje vysokou odolností proti oděru.

Kombinujte různé moduly a velikosti kolekce Ruby

Kombinací různých modulů a velikostí kolekce Ruby si můžete vytvořit konfigurace sezení podle svých představ. Sezení Ruby doporučujeme spojit s jednoduchým konferenčním stolkem, na který můžete umístit svíčky, dekorace nebo občerstvení. Díky tomu získáte jednoduchou, ale sofistikovanou skandinávskou obývací sestavu.

Vrácení zboží a individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud tedy nejste s produktem spokojeni, kontaktujte prodejce, aby vám poradil další postup.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip na údržbu lenošky Ruby

Tip: Celou lenošku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Závěr: Pokud hledáte kousek nábytku, který dokáže stylizovat váš obývací pokoj a zároveň je pohodlný na sezení, určitě zvažte lenošku Ruby od společnosti Micadoni. Tento výrobek se velmi dobře hodí pro milovníky skandinávského designu i pro ty, kteří ocení praktické vlastnosti hydrofobní vrstvy a vysoké odolnosti proti oděru.

Lenoška Ruby od společnosti Micadoni

Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost doplnit váš obývací pokoj o stylovou lenošku Ruby! Pokud máte nějaké dotazy nebo se chcete dozvědět ví