KARE Design: Stylový dekorativní polštář Sway rozměru 60x35cm


Obecné informace

Dekorační polštář Sway od značky KARE Design má rozměry 60x35cm a tvoří ho jednoduchý a elegantní vzor, který působí uklidňujícím dojmem. Barevná výšivka je nenápadná, ale přesto dokonale doplňuje moderní i stylově zařízené interiéry.

Popis produktu

Ručně vyrobený polštář má snímatelný potah, který je opatřen zipem a je možné ho prát v pračce. To vám umožní udržovat váš dekorativní polštář v perfektní čistotě. Krátké třásně dokreslují celkový dojem a polštář je tak ozdobou nejen vašeho obývacího pokoje, ale dokonce i ložnice.

Kde polštář umístit?

Tento dekorativní polštář můžete snadno umístit na sedací soupravu ve vašem obýváku, ale naprosto dokonalým místem jeho umístění bude volně ložený na vaší posteli v ložnici.

KARE DESIGN Dekorační polštář Sway 60x35cm

Nezoufejte, pokud náhodou nenaleznete dekorativní polštář Sway v žádném kamenném obchodě. Naštěstí lze tento polštář snadno sehnat online. Výrobce KARE Design nabízí své zboží na řadě internetových obchodů, například na www.skvelynabytek.cz. Díky tomu, že se cena pohybuje okolo 800 Kč, si můžete dovolit pořídit si požadovaný počet polštářů bez velkého vlivu na rozpočet.

Shrnutí

KARE Design dekorativní polštář Sway rozměru 60x35cm je jednoduchý, ale elegantní. Skvěle se hodí pro každodenní použití v interiérech s moderním nebo stylovým designem. Pokud budete dbát na to, aby byl pravidelně udržován v čistotě, bude vám sloužit mnoho let. Pokud se vám tento styl líbí, můžete si pořídit i další doplňky od KARE Designu a vytvořit si tak dokonalý interiér podle vašeho vkusu.