Kvalitní dubová komoda Woodman Kensal s rozměry 100 x 40 cm


Elegantní komoda s přírodním vzhledem

Kensal je název pro jedinečnou komodu, která vyniká svou jemností a jednoduchostí. Přírodní korpus z dubové dýhy je doplněný podnoží z masivního dubového dřeva a vytváří tak velice atraktivní spojení, které vnese do vašeho prostoru jedinečný a přirozený vzhled. Tato komoda se bude skvěle hodit do klasických interiérů, ale i do moderně zařízených místností.

Výška této komody je 67 cm, hloubka má 40 cm a šířka činí 100 cm.

Jedinečný design a kvalitní materiály

Dubová komoda Woodman Kensal je vyráběna z velmi kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost tohoto nábytkového kusu. Podnoží z masivního dubového dřeva dodává celkové konstrukci vynikající stabilitu a pevnost. Přírodní korpus z dubové dýhy je pak velmi odolný proti povětrnostním vlivům a vytváří tak ideální prostředí pro skladování vašich věcí.

Zajímavý doplněk pro váš interiér

Komoda Woodman Kensal je nejen velmi praktickým doplňkem, ale také skvělým designovým prvkem pro váš interiér. Tento nábytek se hodí do různých typů místností a bude vynikat svým jedinečným vzhledem. A abyste si mohli tuto krásnou komodu co nejdříve pořídit, můžete ji zakoupit na stránkách Esrom.cz.

Tipy na údržbu

Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pokud máte doma kočku nebo psa, může se na komodě objevit větší množství chlupů, které je třeba čistit častěji. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.