Label51 jídelní židle Parma – tmavě zelená barva les FF-45.010


O PRODUKTU

Jídelní židle PARMA od holandského výrobce kvalitního nábytku LABEL51. PARMA je moderní a designová židle s trendy, klasickým nádechem. Díky krásné kombinaci chladného designu, skvělých materiálů a tmavě zeleného skořepinového sedadla je tato židle nezbytností pro váš domov. Velmi krásná a elegantní židle s jednoduchou konstrukcí a materiály, ale s luxusním vzhledem a provedením.

S ČÍM LADIT

Židle PARMA má jednoduchý, ale opravdu zajímavý vzhled, hodí se tak do světlejších i tmavších interiérů. Tuto designovou židli ocení především milovníci moderního nábytku. Židle PARMA bude dominantou vašich interiérů, skvěle hodící se také do pracovny pro váš komfort při práci. Pokud hledáte krásnou a moderní židli, Label51 jídelní židle Parma je pro vás tou nejlepší volbou.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál konstrukce: kov

Barva konstrukce: světlá

Materiál sedáku: plast

Barva sedáku: tmavě zelená

Rozměr šxhxv: 58x54x85 cm

Výška sedáku: 50 cm

Váha židle: 5,9 kg

Label51 jídelní židle Parma má jednoduchou montáž, kterou zvládne každý. Po rozbalení bude potřeba spojit nohy s vrchní částí židle. Péče o židli je velmi snadná, stačí ji otřít vlhkým hadříkem.

Label51 jídelní židle Parma - tmavě zelená barva les FF-45.010

Pokud hledáte moderní a elegantní jídelní židli, Label51 jídelní židle Parma je tou nejlepší volbou. Vyberte si kvalitní a designovou židli, za přijatelnou cenu na Velký Nábytek.