Moderní koupelnová skříňka Fin venge od Ak furniture

Koupelna je místnost, kde máme obvykle omezený prostor. Zároveň se do ní však musí vejít mnoho doplňků, jako jsou hygienické prostředky, čističe a ručníky. Proto stojí za to dbát, abyste co nejlépe využili prostor této místnosti. Tato koupelnová skříňka Fin venge od Ak furniture i přes svou nenápadnou velikost dokonale zorganizuje prostor každé koupelny.

Je vyrobena z kvalitní laminované desky, která je odolná proti oděru. Navíc má nožičky, které ji dodávají stylový vzhled a zajišťují, že nedojde ke kontaktu se zemí a nebude se pod ní shromažďovat voda ani vlhkost. Skládá se ze tří prostorných polic a šuplíku. Pečlivé zpracování a povrchová úprava z něj činí velmi pevný koupelnový nábytek.

Skříňka má rozměry 30 x 85 x 30 cm (š x v x h) a je univerzální, takže se skvěle hodí do menších koupelen v bytech, ale i do větších koupelen v domácnostech. S ostatním nábytkem a vybavením vytvoří úžasnou kompozici.

Specifikace produktu

Skříňka vyrobená z vysoce kvalitní 16mm laminované desky je barvy venge a hrany jsou pokryty ABS. Stříbrné rukojeti umožňují snadné otevírání a zavírání dvířek. Ke skříňce jsou přiloženy háčky na zavěšení a nožičky pro postavení na zem. Skříňka vyžaduje vlastní montáž, ale pokyny jsou součástí balení.

Pokud hledáte další produkty ze série skříňka Fin, tak je můžete najít na této stránce.

koupelnová skříňka

Pevná konstrukce a funkční uspořádání polic a šuplíku dělají z této koupelnové skříňky praktický a stylový nábytek pro každou koupelnu. Zvolte moderní design a kvalitní zpracování s koupelnovou skříňkou Fin venge od Ak furniture!