Novinka: Komoda Kuba s 10 šuplíky v dub artisan/šedé barvě od AK furniture


Komoda Kuba – Design a praktickost v jednom kousku nábytku

Komoda Kuba s 10 šuplíky od AK furniture je novým přírůstkem do kolekce nábytku v moderním designu. Toto kvalitní a praktické zařízení vhodné jak do obývacího pokoje, tak i do ložnice nebo pracovny se již dostalo do obliby mnoha zákazníků. Jedná se o multifunkční nábytek, který nabízí nejen dostatek úložného prostoru, ale také skvělý design a moderní vzhled.

Komoda Kuba s 10 šuplíky se vyznačuje skvělým zpracováním a luxusními materiály. Tělo komody je vyrobeno z 16mm bílé laminované desky odolné proti oděru, čela z akrylové MDF desky a okraje jsou pokryty ráfkem ABS, který poskytuje vysokou ochranu před poškozením.

Technické parametry a rozměry

Komoda Kuba má následující rozměry: šířka 138 cm, výška 121 cm a hloubka 40 cm. Tloušťka desky je 16 mm a váha činí 75 kg. Hloubka zásuvky je 34 cm a šířka zásuvky je 60 cm. Povrchová úprava je matová, což dodává komodě moderní a elegantní vzhled.

Objednejte si novou komodu Kuba a užijte si vynikající úložný prostor spojený s moderním designem. Tento luxusní nábytek se hodí do mnoha interiérů a poskytne vám přehledné a funkční úložiště pro oblečení, kosmetiku, papíry a další předměty.

Prohlédněte si celou kolekci

Pokud hledáte další zajímavé kousky nábytku, určitě se podívejte i na další produkty od AK furniture. Tento výrobce nabízí moderní a kvalitní nábytek pro každý interiér. Prohlédnout si můžete například šatní skříně, postele, stolky a mnoho dalšího.

Komoda Kuba s 10 šuplíky

Závěr

Komoda Kuba s 10 šuplíky v dub artisan/šedé barvě od AK furniture je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají multifunkční a moderní nábytek. Tento luxusní kousek nabízí dostatek úložného prostoru a vynikající design, který se skvěle hodí do mnoha interiérů. Navíc je vyroben z kvalitních materiálů a má vysokou odolnost proti poškození, takže ho budete moci používat dlouhá léta. Pokud i vy hledáte něco podobného, neváhejte a objednejte si svou vlastní komodu Kuba ihned! Odkaz na konkrétní produkt naleznete zde: https://www.nabytekted.cz/produkt/ak-furniture-komoda-kuba-140-cm-10-supliku-dub-artisan-seda .