Novinka: Nejlevnější černá sedací souprava Filip 1


Moderní kontrastní provedení a univerzálnost

Nemáte dostatek prostoru nebo financí a přesto byste rádi nového společníka do vašeho obýváku? Pak bude Filip tou správnou volbou právě pro vás. Moderní kontrastní provedení dodá vašemu pokoji šmrnc a možnost rozložení ocení nejen vaše návštěva. Už žádné přespávání na nafukovacích matračkách! Vanda nabízí i úložný prostor, do kterého schováte vše, co nechcete mít zrovna na očích. Díky volně loženým polštářům se můžete uvelebit a jen relaxovat.

Bezkonkurenční cena pouze u nás

Cena je platná pro potah jako na fotografii. Tuto akční nabídku vám přinášíme s cílem usnadnit výběr nového nábytku. Sedací souprava Filip je k dostání za bezkonkurenční cenu pouze u nás!

Rozměry

Celkové rozměry sedací soupravy Filip jsou 193x145x85cm. Po roložení dosahuje plocha 193x122cm.

Rozkládací souprava s úložným prostorem

Návštěvy určitě ocení rychlé a jednoduché rozložení a vy budete mít radost ze skrytého úložného prostoru, kde si díky univerzálnímu designu Filipu schováte cokoliv potřebného.

Časově omezená akce

Pokud si chcete udělat radost novým nábytkem, neváhejte s nákupem sedací soupravy Filip. Tato časově omezená akce je určena právě pro vás, kteří hledáte kvalitní, moderní a přitom cenově dostupný nábytek.

Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za neuvěřitelnou cenu! Filip je univerzální pravo – levá souprava, takže se můžete rozhodnout až doma, na kterou stranu budete orientovat roh. Vyzkoušejte sedací soupravu Filip a užijte si pohodlí v každé situaci!