Oboustranné mikrovlákenné povlečení DecoKing Oridea: Bílo-růžový snový komplet ve velikosti 200×200+80×80*2


Moderní povlečení s 3D vzorem je trefa do černého nebo spíše růžového

Všichni milujeme, když přijdeme po dlouhém dni domů a můžeme si zalézt do peřin. Obzvláště pokud je naše postel ozdobena krásným a příjemným povlečením. Pokud si chcete pořídit něco opravdu kvalitního a zároveň esteticky působivého, určitě se zaměřte na oboustranné mikrovlákenné povlečení DecoKing Oridea.

Povlečení je velmi příjemné na dotek a budete se v něm krásně odpočívat. Tuto vlastnost jistě oceníte každý den. Protože když nám ležíme v posteli cca 8 hodin denně, musí být povlečení příjemné na dotek a celkově pohodlné.

Všestranná velikost a krásný design

Použitý materiál je 100% mikrovlákno, což zaručuje vysokou kvalitu a příjemný pocit na dotek. Tento materiál se navíc skvěle drží tepla, takže vám bude i v chladnějších nocích příjemně teplo.

Povlečení je navíc oboustranné, takže si můžete vybrat, zda chcete lehnout na bílou nebo růžovou stranu. Design s 3D vzorem dodá povlečení moderní a dynamický vzhled, a tak se skvěle hodí do jakéhokoliv interiéru.

Praktické uzavírání a snadné praní

Přikrývka i polštář jsou vyrobeny se zipem, takže se o toto povlečení budete moci snadno starat. Povlečení si díky své kvalitě zachová svoji barvu i po opakovaném vyprání.

Můžete jej prát v pračce na 40 stupňů, ale není vhodné dávat jej do sušičky, abyste si uchovali jeho kvalitu co nejdéle.

Zakoupit lze přes odkaz https://www.naradi-cz.cz/produkt/oboustranne-povleceni-z-mikrovlakna-decoking-oridea-bilo-ruzove-velikost-200m200-80m80-2

Pokud jste se rozhodli toto krásné a přesné povlečení zakoupit, můžete tak učinit přes odkaz www.naradi-cz.cz. Nejedná se jen o esteticky krásný potěšení, ale také o kvalitní zboží, které vám zajistí maximální pohodlí během spánku.