Oslňující zahradní gril G6 basic s cortenovou ocelí


ARTISS

ARTISS jsou mimořádná zařízení pro grilování a vaření venku s jedinečným designem, estetikou a funkčním řešením. Jedná se o všestranné a příjemné venkovní grilování v každém ročním období.

Vytvořili jsme jedinečný produkt, který poskytuje úžasný kulinářský zážitek a stává se uměním vaření a grilování. Není to jen grilování, je to filozofie grilování.

Kvalitní materiály a dokonalý design

Krby jsou vyráběny z nejkvalitnějšího plechu, s největším důrazem na detail, ale hlavně s ohledem na naše zákazníky. Kombinace cortenové oceli a černého plechu dává grilu jedinečný vzhled, který vynikne v každé zahradě. Speciální řešení výškově stavitelné konstrukce umožňuje přesné nastavení výšky grilovací desky a tím regulaci teploty při přípravě pokrmů.

Příslušenství a doplňky

Doporučujeme v souvisejícím zboží dokoupit doplnkový rošt, který umožní grilování s větším množstvím pokrmů najednou a také vaření na hrncích a pánvích. V základní ceně je ocelová deska na grilování viz. hlavní fotografie.

Při každé přípravě jídla myslíme na jednoduchost a pohodlí při užívání grilu G6 basic. Grilování s rodinou, přáteli a nejbližšími si můžete užít stále častěji, díky našim jedinečným produktům.

Objednejte si náš zahradní gril G6 basic s cortenovou ocelí ARTISS na webu velkynabytek.cz a užijte si dokonalé venkovní grilování celoročně.

Cítíte se osvěženi, jako po kousnutí čerstvého grilovaného masa? Udělejte si radost a vyberte si ten nejlepší gril pro své potřeby. S naším grilem G6 basic s cortenovou ocelí ARTISS získáte nejen kvalitní produkt, ale také stylový a funkční doplněk pro vaši zahradu.