Oživte svou ložnici Kvalitex Saténovým povlečením Stripe bílá!

Oživte své spaní a učiňte svoji ložnici elegantním místem pro odpočinek s Kvalitex Saténovým povlečením Stripe bílá!

Úžasně moderní design pro vaši ložnici

Saténové povlečení Stripe představuje kolekci velmi moderních jednobarevných desénů.

Toto povlečení je skutečným představitelem nadčasové elegance a šarmu. Je vyrobeno ze zvláštní, bavlněné tkaniny atlasové vazby, což zajišťuje velice kvalitní povlak pro vaše polštáře i přikrývku. Použitá tkanina je velmi kvalitní a zároveň jemná. Pevnost tkaniny je zachována, takže si můžete být jisti, že vám toto povlečení vydrží mnoho nocí spánku.

Hřejivé a velmi příjemné na omak

Saténové povlečení je velmi hřejivé a příjemné na omak, protože má speciální konstrukci, která vám zajistí komfortní a příjemný spánek.

Díky svému exkluzivnímu povrchu, získává bavlněný satén svůj luxusní vzhled, a to v důsledku speciálního výrobního procesu, který se nazývá mercerování. Díky tomuto postupu se zvyšuje pevnost materiálu a zvýrazňují se také barvy. Výsledek je saténové povlečení s vynikajícím vzhledem a kvalitou.

Snadno zapínatelné

Saténové povlečení je opatřeno zapínáním na zip s peckovým jezdcem.

Jednoduché zapínání povlečení na polštář a přikrývku bylo ulehčeno díky zapínání na zip. Zapínání není po celé šíři povlečení, ale je odšito 5 cm od kraje, což zabrání vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře.

Nemačká se

Povlečení má snadno žehlivou úpravu a nemačká se, takže si nemusíte dělat starosti s jeho údržbou.

Bavlněný satén se snadno udržuje díky svému speciálnímu složení. pomocí snadno žehlitelné úpravy a kvalitním materiálu se budete cítit jako v novém.

Vyrobeno v České republice

Povlečení je národní značkou a vyrábí se v jedné z továren v České republice.

Sama koupě tohoto výrobku zajišťuje vysokou kvalitu a původ produktu, což je v dnešní době velice důležité. Proto si můžete být jisti, že produkty od firmy Kvalitex jsou vyráběny s osobitým stylem a péčí o detaily.

Sada obsahuje:

Sada obsahuje dvě povlečení na polštář o rozměru 70 x 90 cm a jedno povlečení na přikrývku o rozměru 220 x 200 cm.

Tuto sadu si můžete zakoupit a bude to pro vás skvělá investice na mnoho dalších nocí. Navíc má povlečení rezervu 5-7 cm, která po prvním praní srazí na správnou velikost, zajistí tak dokonalou kompatibilitu v ložnici.

Kvalitex Saténové povlečení Stripe bílá

Toto saténové povlečení je pro vás skvělou volbou pokud hledáte něco unikátního a kvalitního, co vám přinese pohodlí a zlepší kvalitu vašeho spánku. Pokud se vám líbí náš produkt, neváhejte a klikně