Policejní intervence v případu Calvin 10

Moderní a stylový nábytek do studentského pokoje

V posledních dnech se objevila zpráva o policejní intervenci v bytě studenta, který vlastnil police Calvin 10. Tento moderní a stylový nábytek do studentského pokoje se stal předmětem zájmu médií a veřejnosti. V tomto článku se podíváme na parametry, materiál a montáž tohoto nábytku.

Nábytek je dodáván v demontu Lamino (laminovaná dřevotříska) 16 mm. Dekor dub artisan/grafit/bílá Lze koupit jako sestavu, nebo jednotlivé elementy. Parametry jsou šířka x výška x hloubka a jsou následující: 110x30x22 cm.

Materiál

Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16 mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržba

Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Montáž

Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. Pro úspěšnou montáž je důležité dodržovat postup v návodu.

Když se podíváme na obrázky tohoto nábytku, je patrné, že se jedná o kvalitní a moderní výrobek. Je tedy pochopitelné, že si ho mnoho studentů pořizuje do svých pokojů.

Pokud se rozhodnete koupit nábytek Calvin 10, doporučujeme, abyste se řídili návodem, který je k dispozici při montáži. Pokud dodržíte pokyny v návodu, bude montáž snadná a úspěšná. Můžete se těšit na kvalitní a stylový nábytek, který bude ozdobou vašeho pokoje.

Pokud vás tento nábytek zaujal, můžete si ho zakoupit na odkazu https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/police-calvin-10. Tento web nabízí široký sortiment nábytku a pomůže vám vybrat ten nejlepší produkt pro vaše potřeby.