Povlaky na polštáře AmeliaHome Softa – světle modré/stříbrné, velikost 45×45*2

Potřebujete obměnit interiér svého bytu či domu a hledáte nábytek, který se hodí na každou příležitost? Povlaky na polštáře AmeliaHome Softa jsou tou správnou volbou pro vás!

Tento produkt má celkovou velikost 45×45*2 a obsahuje dva kusy polštářových povlaků vyrobených z kvalitních materiálů. Prošívaný materiál Softa je velmi měkký a příjemný na pohled i omak. Kombinace světle modré a stříbrné barvy se hodí do každého interiéru a díky geometrické ražbě povlaky dodají vašemu bytu moderní vzhled.

Specifikace produktu

  • Množství: 2 kusy
  • Materiál: 100% polyester, výplň 100% polyester
  • Barva: světle modrá / stříbrná
  • Vzor: geometrická ražba
  • Značka: AmeliaHome

Přemýšlíte, jak povlaky na polštáře udržovat v perfektním stavu? Postačí prát je na 30 stupňů Celsia, nebělit, jemný proces sušení, nečistit chemicky. Výhodou tohoto produktu je také certifikát Oeko-Tex, což je mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie, vyráběné pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. S povlaky na polštáře AmeliaHome Softa si můžete být jistí, že reprezentují kvalitní a bezpečný výrobek.

Překvapte své blízké a darujte jim kvalitní a moderní povlaky na polštáře AmeliaHome Softa, které jim zpříjemní nejen lehnutí na polštář, ale také koukání na něj.

Nezapomeňte navštívit stránky bestnabytek.cz pro více informací a nákup tohoto skvělého produktu!

Povlaky na polštáře AmeliaHome Softa

Moderní byt s povlaky na polštáře AmeliaHome Softa