Rohová rozkládací sedačka EUSTACH 6 – praktický a moderní nábytek pro vaše obývací pokoj!

Rohová rozkládací sedačka EUSTACH 6 je moderní kousek nábytku, který se stane praktickým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Sedací souprava nabízí nejen pohodlné sezení, ale také úložný prostor a možnost rozkládání do prostorné ložné plochy.

Rozkládací rohová sedačka, pravá

Tento typ rohové sedačky má pravou dílčí část, což umožňuje snadnou integraci do různých obývacích prostor. Díky svému rohovému tvaru využijete prostor vašeho pokoje na maximum.

Potahová látka: metro 84 = světle šedá látka

Potahová látka, která byla použita na tento model sedačky, je velmi příjemná na dotek a krásně ladí s moderním interiérem. Pokud se obáváte, že se látka snadno zašpiní, nebojte se – snadno ji můžete vyčistit od nečistot dle návodu, který najdete na produktových stránkách.

Součástí jsou polštáře a úložný prostor

K rohové rozkládací sedačce EUSTACH 6 získáte i doplněk v podobě polštářů. Ty nejen působí jako pěkný designový prvek, ale také zajišťují větší pohodlí a komfort. Navíc, sedací souprava nabízí i úložný prostor, kde můžete uložit přikrývky či polštáře, které používáte při spaní.

Rozměr (šxvxh): 208 x 91 (74 cm bez polštářů) x 187 cm

Rozměr této sedačky je 208 cm na délku, 91 cm na výšku (bez polštářů 74 cm) a 187 cm na šířku. Díky těmto rozměrům se sedací souprava hodí do standardních obývacích pokojů, aniž by zabírala více místa, než je nutné.

Ložná plocha (šxh): 203 x 150 cm

Důležitým prvkem této sedačky je možnost rozložení do ložné plochy. Pokud tedy potřebujete ubytovat hosty, nemusíte řešit, kde je přespat – s rozměry 203 cm na délku a 150 cm na šířku bude pro hosty tato sedací souprava perfektní řešení.

Výška sedu: 41 cm

Výška sedu je dalším z důležitých parametrů této sedačky. S výškou 41 cm se postaráte o správný komfort při sezení a pohodlí, které si můžete užít třeba při sledování oblíbeného filmu.

Hloubka sedu: s polštáři 39 cm

Hloubka sedu s polštáři je 39 cm, díky čemuž je sedačka velmi pohodlná pro sezení i pro odpočívání.

Rozměry úložného prostoru (šxhxv): 90 x 70 x 22 cm

Úložný prostor je dalším kladem této sedačky. Rozměry úložného prostoru jsou 90 cm na délku, 70 cm na šířku a 22 cm na výšku. S takovou velikostí budete mít dostatek místa pro přikrývky, polštáře, nebo další věci, které potřebujete skladovat.

Výška nožek: 6 cm

Nožky této sedačky jsou plastové a mají výšku 6 cm. Díky tomu získáte dostatek prostoru pod sedačkou, abyste tam mohli ukládat další věci.

Rohová sedačka Eustach 6 pravá světlá šedá

Fotografie rozložené sedačky je pouze ilustrativní a může se lišit od aktuálního provedení a barvy. Součástí dodávky je sedačka v demontu, ale s návodem na snadnou montáž.

Zakupte si rohovou rozkládací sedačku EUSTACH 6 a vychutnejte si pohodlí a komfort při sezení, odpočívání i spaní na moderním nábytku pro váš obývací pokoj. Najdete ji na stránkách MirbaPublikováno vMirba