Šedý viskózový koberec Universal Belga Beigriss o rozměrech 160 x 230 cm


Magicky krásný šedý viskózový koberec Universal Belga Beigriss

Koberec, který zahřeje studené nohy a dodá interiéru něco nového

Pokud hledáte kousek, který dokáže zútulnit jakoukoliv místnost a dodat jí na atraktivitě, tak by vás mohl zaujmout šedý viskózový koberec Universal Belga Beigriss o rozměrech 160 x 230 cm. Tento kus látky se hodí nejen do obývacího pokoje, ale může být skvělým doplňkem i do ložnice, dětského pokoje nebo kanceláře.

Koberec, který ztlumí pobíhání dětí

Tento koberec je skvělým řešením pro rodiny s dětmi, protože dokáže ztlumit zvuk pobíhání a hlučné hry. Díky jemnému a příjemnému materiálu budou mít děti pocit tepla a komfortu, a to i na tvrdých površích. Navíc, díky jeho velikosti, oceníte jistě také sami, když si budete moci odpočinout s nohama položenými na měkčím podkladu, než na tvrdou podlahu.

Koberec pro zahřátí vašich nohou

Jistě vás nebaví chodit bosí na studených podlahách, ale možná se bojíte, že běžný koberec bude těžký na údržbu a bude se rychle opotřebovávat. S tímto šedým viskózovým kobercem se nemusíte obávat. Má totiž vlákna ošetřena speciální technologií heatset, což je tepelná úprava, která zajišťuje zbytnění vláken a jejich zvýšenou odolnost a prodlouženou životnost. Koberec tak bude stále vypadat jako nový a krásně urbanistický.

Odkaz na šedý viskózový koberec Universal Belga Beigriss

Zaujal vás tento šedý viskózový koberec Universal Belga Beigriss? Pak si ho můžete zakoupit na internetu a to zdarma bezplatné dopravy na stránkách interierio.cz . Tento kus lahodného materiálu vám dorazí rychle a spolehlivě a bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru.

Šedý viskózový koberec

Celkové shrnutí

Pokud potřebujete dodat vašemu domovu něco nového, může vám pomoci právě tento kousek – šedý viskózový koberec Universal Belga Beigriss. Je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny, kdo ocení pohodlí a komfort. Díky jeho ošetřeným vláknům se nemusíte bát, že by se rychle opotřeboval. Na interierio.cz ho můžete objednat rychle, spolehlivě a bezplatně dostane zdarma – není na co čekat, pořiďte si ho ještě dnes!