Tempo Kondela přináší nový otevřený regál LANZETTE R s bílými alby a dubovým craft zlatým dekorem


Tempo Kondela přináší nový otevřený regál LANZETTE R

Stylový a praktický, takový je regál LANZETTE R

Jste na lovu nového nábytku, který vám doma zpříjemní každodenní bydlení? Pokud ano, nemůžete minout nový otevřený regál LANZETTE R od značky Tempo Kondela. Je to perfektní vybavení pro každého, kdo hledá stylové a praktické řešení pro skladování věcí. A co je na tom nejlepší? Regál je nyní k dispozici v bílých albách s dekorem dubového craft zlata.

Zhotoven z kvalitních materiálů

Regál LANZETTE R je zhotoven z laminovaného dřevotřísku s ABS hranami. Materiály, ze kterých je vyrobený, jsou vysoce kvalitní a zajišťují pevnost a údržbu. Regál má bílou barvu a na horní desce je dekorovaný dubovým craft zlatem. Vzhledem k tomu, že je regál otevřený, dodává místnosti lehkost a moderní vzhled.

Robustní konstrukce pro dlouhodobou použitelnost

Regál LANZETTE R je konstruován tak, aby byl odolný a spolehlivý. Tloušťka korpusu je 16 mm a horní desky jsou dokonce 22 mm v tloušťce. To zaručuje dlouhodobou a spolehlivou použitelnost bez ohledu na to, kolikrát bude použitý.

Praktické rozměry a výška

Regál LANZETTE R má výšku spodního prostoru od podlahy bytu 7,2 cm, což zaručuje dostatek místa pro skladování věcí. Bílá barva a craft zlatý dekor na regálu zajišťují velmi dobrou estetiku při použití v místnosti. Regál bude vypadat naprosto fantasticky ve vaší obývací nebo pracovní místnosti.

Jednoduchá montáž

Tento regál nabízí snadnou montáž. Regál LANZETTE R je dodáván v demontu, ale díky jeho jednoduché montáži ho snadno sestavíte podle návodu.

Objevte nový nábytek pro váš domov s novým otevřeným regálem LANZETTE R od značky Tempo Kondela. S jeho praktičností a stylem bude skvělým dodatkem do každého interiéru. Pokud se chcete podívat na produkt blíže, zavítajte na stránku ESROM.cz.