TPS Noční stolek TINI – dub řemeslník

MODEL: TINI BARVA: ARTISAN OAK

Vyberte ten nejlepší noční stolek, který bude perfektní pro Váš příjemný a útulný pokoj. Ideální nabídka pro lidi, kteří ocení mít ve svém bytě krásný nábytek.

TPS Noční stolek TINI – dub řemeslník

Solidně navržený noční stolek je domovem pro vaše světlo na čtení a knihy, které potřebujete mít po ruce. Důmyslně navržené s úložným prostorem pro věci, které čtete nebo potřebujete pro ranní kávu

Moderní bílý kus nábytku splní očekávání všech, kteří oceňují kombinaci jednoduchosti a elegance. Lehký tvar a minimalistický design tohoto nočního stolku vám nabídnou naprostý klid a pohodlí.

je polské výroby, které si za svou práci stojí za každou korunu, kterou vydáte. Polský řemeslník bude mít hrdost na každý kus nábytku, který zanechají.

TPS Noční stolek TINI – dub řemeslník

Oceňujete moderní design a funkčnost? Hrudník/noční stolek TINI je elegantní vzhled a inovativní řešení, která oživí každou místnost. Charakteristikami tohoto produktu jsou především solidní zpracování a moderní vzhled.

Máte zájem o tento noční stolek? Navštivte naši stránku https://www.sidonia.cz/produkt/tps-nocni-stolek-tini-dub-artisan a objednejte si svůj kus.