Úložný box Domopak Stone s rozměry 32 x 32 cm – šedá praktičnost pro vaši domácnost

Úložných boxů a organizérů není nikdy dost. Sezónní oblečení, ložní prádlo či hračky si zaslouží být pečlivě uschovány. Značka Domopak vám pomůže udržet doma pořádek a všechny věci, které zrovna nepotřebujete nebo je zkrátka nechcete mít na očích, perfektně ochrání.

Vlastnosti Domopak Stone úložného boxu

Tento úložný box má rozměry 32 x 32 x 32 cm a je k dispozici v šedé barvě. Díky robustní konstrukci a kvalitnímu materiálu je skvělým řešením pro uskladnění nejrůznějších věcí. K dispozici je také kompletní kolekce Domopak Stone, která obsahuje větší i menší rozměry těchto praktických úložných boxů, takže si můžete vybrat takovou velikost, která bude nejvhodnější pro vaše potřeby.

Důležité informace o použití úložného boxu Domopak Stone

Tento box lze jednoduše složit, když ho zrovna nepotřebujete. Má praktické uchy na boční straně pro snadnou manipulaci a přenášení z místa na místo. Můžete ho použít pro uskladnění oblečení, knih, hraček nebo jakýchkoli jiných předmětů, na které potřebujete mít po ruce, ale nechcete je neustále mít venku na viditelném místě. Tento úložný box je také snadno čistitelný a odolává vysokým teplotám, takže se nemusíte bát používání i pro tepelně citlivější věci.

Zakoupit úložný box Domopak Stone

Pokud vás tento úložný box zaujal, navštivte stránky www.isolund.cz, kde si ho můžete zakoupit za velmi příznivou cenu.

Úložný box Domopak Stone

Pojďte si udržet doma pořádek s úložnými boxy Domopak Stone!