Umyvadlová baterie Hansgrohe Rebris E s výpustí v matné černé – elegantní řešení pro moderní koupelnu

Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí v černém matném provedení je dokonalým doplňkem pro moderní koupelny. Baterie je vyráběna německou společností Hansgrohe, která je známá svými kvalitními výrobky a inovativním designem.

Tato umyvadlová baterie je vybavena moderní technologií, která zajišťuje úsporu vody. Průtok baterie je 4 litry/minutu. Tato vlastnost není pouze finančně výhodná, ale také užitečná pro životní prostředí.

Výška baterie

Baterie má výšku 16,8 cm, což je ideální výška pro použití na umyvadle. Ramínko baterie se nachází vysoko nad umyvadlem, ve výšce 10,9 cm. Díky této vlastnosti máte dostatek prostoru k mytí rukou a k používání umyvadla i s většími nádobami.

Matný povrch

Matný povrch baterie dává modernímu designu koupelny šmrnc. Matná černá barva je elegantní a krásně komplimentuje ostatní prvky koupelny.

Umyvadlová baterie Hansgrohe Rebris E s výpustí v matné černé

Tato umyvadlová baterie od společnosti Hansgrohe je dokonalým doplňkem pro moderní koupelny. Je vybavena moderní technologií pro úsporu vody, má ideální výšku a krásnou matnou černou barvu. Pokud hledáte elegantní řešení pro vaši koupelnu, je tato baterie tou pravou volbou.

Zjistit více o této umyvadlové baterii